CZAS I KOSZTY DOSTAWY
 
 
 

CZAS DOSTAWY:
 
W chwili zmiany statusu zamówienia na "gotowe do wysłania", Twoja paczka zostanie niezwłocznie przekazana kurierowi. Jeżeli jest to dzień roboczy, najczęściej następuje to jeszcze w tym samym dniu lub najpóźniej w dniu kolejnym.
Po nadaniu przesyłki, status Twojego zamówienia zmieni się na "przesyłka wysłana" i otrzymasz informację z numerem nadania. Wysyłki realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD i doręczenie najczęściej odbywa się w następnym dniu roboczym od wysłania paczki.
 
W przypadku ODBIORU OSOBISTEGO, w chwili gdy status zamówienia zmieni się na "gotowe do odbioru", oznacza to, że paczka jest pakowana i będzie gotowa do odbioru, najczęściej w kolejnym dniu roboczym.  PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT W CELU USTALENIA DATY I GODZINY ODBIORU. 
 

KOSZT DOSTAWY:

Podane na stronach ceny towarów nie zawierają kosztów dostawy. Koszt dostawy jest uzależniony od łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce dlatego ponosisz jeden koszt dostawy. Łączny koszt zamówienia, obejmujący cenę produktu oraz koszt dostawy, podany jest w koszyku i przy podsumowaniu dokonywanego zamówienia.

W przypadku odbioru osobistego, koszt dostawy nie jest doliczany (0 zł).

 

  POLSKA

Waga paczki Koszt przesyłki
0,5 - 3 kg 15 zł
>3 - 5 kg 20 zł
>5 - 10 kg 25 zł
>10 - 20 kg 30 zł
>20 - 30 kg 35 zł
niestandardowe wymiary cena ustalana indywidualnie
 

NIEMCY, SŁOWACJA, DANIA

Waga paczki Koszt przesyłki
1-35 kg 79 zł

 

 IRLANDIA, HOLANDIA, FRANCJA - 99 zł

 

Realizujemy również wysyłki ZAGRANICZNE do innych krajów Unii Europejskiej. W celu ustalenia kosztów, prosimy o kontakt na biuro@qactus.pl

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl