CO NAS WYRÓŻNIA

Jesteśmy polską marką, której projekty powstają z myślą o tym, że pokój dziecka jest jednym z najbardziej wielofunkcyjnych miejsc w domu, a dobrze zagospodarowana przestrzeń jest ważnym czynnikiem wpływającym na prawidłowy rozwój.  

 

Bezpieczeństwo, praktyczne rozwiązania, najlepsza jakość i unikalne wzornictwo -

to tym się kierujemy. 

 

 

FUNKCJONALNE I UNIKALNE PRODUKTY


 

 

Wszystko powstaje najpierw w naszych głowach, później projekty nabierają realnych kształtów, powstają produkty, które następne przechodzą testy i badania, a to wszystko po to, by w efekcie trafiały do Was rzeczy najwyższej jakości.

Jakość dotyczy nie tylko materiałów, ale również proponowanych przez nas wzorów oraz użyteczności. Naszym wyznacznikiem i znakiem rozpoznawczym są wyjątkowe rozwiązania, dające możliwość korzystania z naszych produktów jak najdłużej. Większość naszych projektów jest zarejestrowanych i chronionych w Urzędzie Patentowym. Dzięki temu masz pewność, że produkt, który od nas kupujesz, jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Jeśli trafisz na tańszy, PODOBNY produkt, musisz mieć świadomość, że kopia nigdy nie jest lepsza od pierwowzoru. Różnica w cenie ma swoje powody. Nasze produkty powstają według autorskich projektów, z najlepszych materiałów, mają unikalne konstrukcje, przechodzą szereg testów, są trwałe, ponadczasowe i bezpieczne. Zwracamy uwagę na grubość i długość lin w huśtawkach, co jest niezwykle ważne dla estetyki, ale i wygody korzystania z huśtawek. Każdy detal jest dla nas ważny. 

 

PERSONALIZACJA


Ponieważ jesteśmy producentem, możemy zaoferować szeroki wachlarz dostępnych wariantów. Realizujemy zamówienia z myślą o tym, że każdy nasz klient jest wyjątkowy, dlatego do wszystkich zamówień podchodzimy indywidualnie.

Jako jedyni dajemy Ci możliwość zaprojektowania swojej własnej huśtawki. W tym celu powstał konfigurator MAKE ME!

Dzięki tak szerokiej gamie wyboru, możesz spersonalizować produkt i stworzyć stylowe, niepowtarzalne i wyjątkowe miejsce dla swojego dziecka. Staramy się zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta.

 

BEZPIECZEŃSTWO


Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego  nasze produkty dla dzieci powstają we współpracy ze specjalistami w zakresie pediatrii i fizjoterapii dziecięcej. Proces twórczy związany jest zawsze z wieloma konsultacjami, badaniami i testami.

Używamy tylko certyfikowanych materiałów i farb, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Dlatego masz pewność, że oddajemy w Twoje ręce w pełni bezpieczne produkty, które spełniają wymogi znaku CE oraz POLSKICH i EUROPEJSKICH NORM.

 

 

DOŚWIADCZENIE


Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu huśtawek dla dzieci. Przez ten czas, mogliśmy przetestować wiele rozwiązań, aby rezultacie stworzyć bezkonkurencyjne i niezwykłe produkty. Nasz zespół to zgrana i doświadczona kadra, która przez wiele lat współpracy wypracowała najlepsze standardy. Wiemy co robimy, dlatego możesz zaufać naszej wiedzy!

 

 

 

RĘCZNE WYKONANIE 


Wszystkie nasze produkty wykonujemy ręcznie, dlatego masz pewność, że nie kupujesz "chińskiej masówki". Wkładamy serce w to co robimy. Tworzymy z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół, jednocześnie zachowując wysokie standardy bezpieczeństwa.

Jesteśmy na każdym etapie powstawania produktu. Sami projektujemy, wybieramy materiały, produkujemy, pakujemy i wysyłamy w świat. Dzięki temu wiemy, że oddajemy w Twoje ręce to, co najlepsze dla Twojego dziecka. 

 

 

TERMINOWOŚĆ


Zawsze dotrzymujemy słowa i robimy wszystko, by Wasze zamówienia docierały na czas. Jeśli chcesz kogoś obdarować i zależy Ci na tym, żeby nie był to spóźniony prezent, u nas masz gwarancję, że paczka zostanie wysłana w czasie określonym przy zamówieniu produktu.

 

DOSKONAŁY KONTAKT


Kontakt z nami jest bardzo prosty! Możesz pisać 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Staramy się odpowiadać na wszystkie wiadomości. Telefon odbieramy w dni robocze w godzinach 9-17. Jeśli Masz pytania, wątpliwości, chcesz złożyć nietypowe zamówienie - Odezwij się do nas! 

https://www.facebook.com/Qactus.for.kidshttps://www.instagram.com/Qactus.for.kidsmailto:biuro@qactus.pl

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl